Przedszkole Norlandia Kuronia

joanna.milczarek@norlandia.com

Magdalena Pochodaj

Pozycja: Nauczyciel

Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji, inspiruje do samorozwoju i sprawia, że każdy dzień jest nową przygodą. Podobnie jak dla Korczaka, najważniejsza jest dla niej radość pokazanej przez dziecko trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy, radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania.

Emilia Klimowicz

Pozycja: Nauczyciel

Nauczyciel Zintegrowanej Wczesnej Edukacji. Jestem absolwentką UWM w Olsztynie. Od początku mojej drogi zawodowej pracowałam z dziećmi w różnym wieku zaczynając od żłobka, przedszkola i kończąc na szkole podstawowej klasy 1-3. Uczestniczyłam w szkoleniach rozwijając swoje umiejętności i poszukując nowych form pracy z dziećmi. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji a dzięki otwartości świetnie nawiązuję z nimi kontakt.

Zuzanna Szymańska

Pozycja: Nauczyciel

Ukończyłam studia magisterskie na Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego na kierunku Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, a także studia podyplomowe - Menager Oświaty. Od 3 lat pracuje w zawodzie. "W wychowaniu kieruję się sercem. Patrzę na dziecko sercem. Dostrzegam serce w dziecku i dziecko w sercu. Jego i swoim."

Anna Rońda

Pozycja: Nauczyciel

absolwentka Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, filologii polskiej i historii. W przedszkolu Norlandia prowadzi również zajęcia z Sensoplastyki , które mają za zadanie wspierać, rozwój dziecka na każdej płaszczyźnie, poprzez własne doświadczenia. W swojej pracy kieruje się myślą przewodnią zaczerpniętą od Marii Montessori „Dziecko dąży do niezależności poprzez pracę, do niezależności ciała i umysłu. Jest mu obojętne, co wiedzą inni, chce samo się uczyć, samodzielnie doświadczać w środowisku i wchłaniać je zmysłami, dzięki własnemu osobistemu wysiłkowi.”.

Paulina Kolek

Klaudia Raglis

Grażyna Iwaszko

Beata Standarska

Pozycja: Dyrektor
beata.standarska@norlandia.com

Beata Standarska obecnie pełnię funkcję dyrektora przedszkola , ukończyłam studia podyplomowe Zarządzanie Oświatą, ale przede wszystkim jestem nauczycielem dyplomowanym edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z 25 letnim stażem pracy z dziećmi jako nauczyciel. Moim mottem w pracy są słowa J. Korczaka "Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż."

Żłobek Norlandia Kuronia

Barbara Leszczyńska